The premier destination for premium products

تیشرت این پوشاک جادویی!

تیشرت ها در قلمروشان هستیم، جایی که می توان هر طرح و رنگی را دید و انتخاب کرد. اینجا همه چیز هست و هیچ چیز کم نیست. زنانه، مردانه، بچه گانه و خلاصه تمامی سنین و سلیقه ها از آن بهره مند خواهند شد. اصلاً از دنیای تیشـرت هیچ شخصی دست خالی بیرون نخواهد رفت و این همان خاصیت جادویی تیشـرت است!

بیشتر بخوانید: تی شرت ، پوششی برای تمام فصول!

در اروپا بیش از ۴۰ سال است تیشرت می پوشند و البته در آمریکا. در آسیا و آفریقا و دیگر قاره ها نیز می پوشند اما با قدمتی کمتر، مثلاً حدوداً ۳۰ سال! اما یک چیز در بین تمامی این قاره ها یکسان بوده و هست و آن دلربایی تی شرت از همان بدو ورود و تولد است. هیچ جامعه و مردمی را نمی توانی پیدا کرد که با دیدن اولین طرح تیشـرت و یا معرفی آن از طریق رسانه ها، دلش غنج نرفته نباشد!

این دل همان دلی ست که فقط با دیدن بهترین ها غنج خواهد رفت، حال ببینید تیشرت جادویی چه کرده که دل به این روز افتاده! اروپایی ها می گویند: باید تیشـرت را در هر شرایطی و هر محفلی پوشید، چون پوششی بسیار مناسب و زیباست و جا و مکان نمی شناسد، حتی در خواب! آنها از این پوشش زیبا و شاداب در هر مکانی استفاده می کنند: جشن های خصوصی، محفل های رسمی، باشگاه های ورزشی، مراکز آموزشی، فیلم ها و سریال ها و خلاصه هر جایی که انسان نیاز به نوعی پوشش خوب و جالب و البته جادویی داشته باشد تیشـرت ها آنجا هستند با تمام توان.

این دیدگاه اروپایی ها به تدریج به سراسر جهان رخنه کرد چون آنها یک ابزار بسیار مؤثر و مفید و غول آسا و بسیار قدرتمند در اختیار داشتند و در استفاده از آن به شدت جلوتر از بقیه بودند: «رسانه های قدرتمند تبلیغاتی»؛ و اینگونه شد که تفکرات درست اروپایی ها در مورد استفاده از همین تیشرت ها به عنوان پوشاکی جادویی به سایر نقاط این کرۀ گرد نفوذ کرد و اوضاع اینگونه شد که می بینیم.

اکنون آسیا هیچ فرقی با اروپا ندارد، اروپا هیچ فرقی با آمریکا ندارد، آمریکا هیچ فرقی با آفریقای جنوبی ندارد، همه در نوع و شکل استفاده از این پوشش جذاب و چشمگیر، یکی هستند و از طرح ها و مدل های مشابه و یکنواخت استفاده می کنند و این همان قدرت سحر انگیز و جادویی تیشرت است.

شاید تبلیغات نقشی بسیار مهم در نفوذ دادن این پوشش ناب و زیبا در سایر جوامع داشته اما آن شاه کلید موفقیت تیشرت ها، همان قدرت طرح و مدل های متنوع و زیبا و تعیین کننده آنهاست که در نفوذ تی شرت های جادویی در قلب مردم و جوامع، بزرگ ترین نقش را داشته است.

بیاید با هم تعداد طرح های متنوع تیشرت های مردانه را بشماریم! به نظر شما شدنی ست؟! مطمئناً نه غیر ممکن است. حال بیایید با هم تعداد طرح های تی شرت های زنانه را بشماریم! باز هم شدنی نیست. کار به جایی رسیده که واقعاً هیچ مرکز آماری قادر نخواهد بود چنین کار بزرگی را انجام دهد چون تعداد و تنوع طرح های تیشـرت در حال حاضر مانند تنوع گونه های پرندگان مختلف در سراسر جهان است، هر وقت آنها سرشماری شدند، تیشـرت نیز سرشماری خواهد شد!

تیشرت ها در چه کشورهایی بیشتر غوغا کردند؟

مطمئناً الآن همه سریعاً خواهید گفت: کشورهای اروپایی و آمریکایی. با عرض پوزش کاملاً غلط است! شاید برایتان جالب باشد بدانید بیشتر از کشورهای قارۀ آمریکا و اروپا، این آفریقایی ها بودند که با ورود تیشرت به دنیای پوشاکشان به شدت بهت زده و دچار تغییرات اساسی در نوع پوشش و حتی حرکات خاص اجتماعی و زندگی شدند.

حتماً در فیلم ها و یا مستندهای مختلف خارجی دیده اید که یک یا چند مرد یا زن آفریقایی با پوشیدن تیشرت هایی خاص و رقص و آوازهایی مختص آفریقایی ها، سرگرم حرکاتی عجیب و غریب هستند!

این رفتارها و حرکات ناب آفریقایی، از گذشته های دور نیز در جوامع آنها وجود داشت اما با ورود پوششی زیبا به نام تیشرت در قرن ۲۰ میلادی، گویی دنیایی جدید به سمت آفریقا باز شد و آنها را در آغوش تیشـرت جای داد؛ رفتارها کاملاً تغییر کرد، نوع راه رفتن ها عوض شد، تکیه کلام ها متحول شد، شکل آدامس جویدن ها دچار دگرگونی شد و خلاصه این تیشـرت جادویی کاری با آفریقا کرد که نگو!

و اما حالا و در عصر حاضر و قرن ۲۱ و سال ۲۰۱۸ باز هم آفریقایی ها همچنان سرگرم رفتارهای عجیب و جالب خود در آغوش همین پوشاک و پوشش جادویی یعنی تیشرت ها هستند. آنها خود هم نمی دانند که این تیشـرت چه غوغایی کرده و خواهد کرد! شاید اگر از آنها بخواهیم تأثیر این پوشش بر نوع رفتارشان را ذکر کنند خیلی هم نتوانند پاسخ درستی ارائه کنند اما تأثیرات تیشـرت جادویی بر رفتارشان کاملاً پیداست.

تیشرت ها و دنیای زنانۀ زنانۀ زنانه

و اما بیاید کمی هم با احتیاط وارد دنیای زنانه شویم. جایی که تقریباً همه چیز دارای احتیاط است، حتی عطسه کردن ها! ولی در مورد استفاده از تیشرت دیگر این حرف معنا ندارد! اینجا خانم ها پر قدرت تر از مردان در حال استفاده از تی شرت هستند از هر طرح و رنگی که بخواهید. به عنوان مثل برندهای H & M و همچنین Bamboo تا دلتان بخواهد از مدل های ناب و دسته اول و درجه یک برای زنان و دختران طراحی و تولید کرده اند. از هر سایزی و هر طرحی چه تیشـرت و چه پولوشرت، همه چیز برای انتخاب و استفادۀ خانم ها محیاست.

تیشرت های نیم تنۀ زنانه:

یکی از سورپرایزهای تاریخی دنیای تیشـرت برای خانم ها، معرفی تی شرت های نیم تنه بود که فقط چند سال پس از معرفی تی شرت به بازار وارد شد و اینجا بود که دیگر، زنان جامعه سر از پا نمی شناختند چرا که پوششی بسیار راحت و سبک و البته تا حدی ارزان به بازار وارد شده بود که می توانستند آن را در هر مراسمی به تن کنند.

این تیشرت های نیم تنۀ زنانه اکنون توسط تمامی برندهای مطرح در زمینۀ تیشرت مانند «گاراژ» (Garage) و یا «زارا» (Zara) و خلاصه بسیاری دیگر از برندها با تمامی توان در حال تولید است، برندهایی که هر کدام به تنهایی توانایی عرضۀ تمامی نیازهای پوشاک جوامع مهم جهان را خواهند داشت آن هم با سیستم تولید و عرضۀ بسیار قدرتمند و حساب شدۀ خود در بیش از چندین هزار شعبه در سراسر جهان.

فقط همین برند Garage که یکی از برندهای بسیار مطرح کانادایی تولید پوشاک در جهان است توانسته با تولیدات بسیار زیبا و متنوع و با کیفیت، سهم بسیار بزرگی از بازار تیشرت و پوشاک آمریکایی شمالی و جنوبی و حتی بسیاری از بازارهای هدف اروپا و آسیا را در دست گیرد. تی شرت های نیم تنۀ زنانۀ گاراژ با آن گره های تاریخی در یک سمتش، یکی از برترین و معروف ترین مدل ها در جهان است که کمتر زنی آن را نمی شناسد.

و یا اگر بخواهیم سراغ یک برند مطرح دیگر در زمینۀ تولید پوشاک و صد البته انواع تیشـرت و تیشرت زنانه برویم برند «اف اند اف» (F&F) انگلستان یکی از بهترین سوژه ها برای این موضوع است. اف اند اف در تمامی طرح ها به شدت و با تمام توان، دستِ بالا را دارد خصوصاً در تولید انواع تیشرت زنانه و به خصوص تیشرت های آستین بلند زنانه.

آنها در این زمینه از بهترین متریال و مواد اولیه بهره خواهند برد تا دنیای پر لطافت زنانه را دچار خدشه نکرده باشند. استفاده از مواد اولیه ای مانند «الاستان»، «بهترین نوع پنبه»، «پلی استر» و خلاصه هر الیافی که با دنیای پر لطافت زنانه عجین باشد در اولویت F&F قرار خواهد داشت. طرح و رنگ ها و البته قیمت نیز در حدی معقول و مناسب و قابل خریداری توسط همه است و در تعیین ارزش و قیمت تیشرت نیز به شدت توجه و دقت شده است. اف اند اف به خوبی با دنیای زنانه عجین شده است.

و اما تیشرت ها این پوشاک جادویی در دنیای بچه ها

همیشه هم قرار نیست نوعی از پوشاک مهم و دوست داشتنی به نام تیشرت فقط در دنیای سفت و سخت و زمخت و خشن بزرگترها جریان داشته باشد و خود را به عنوان پوششی زیبا بر قامت این افراد نمایان کند! با کمی توجه خواهیم دید دنیایی زیبا و لطیف و دوست داشتنی به نام دنیای کودکان هم وجود دارد که ورود به آن برای هر کمپانی و گروهی به شدت جذاب و البته بسیار وسوسه کننده است.

با گشت و گذر در دنیای جذاب کودکان و نوع پوشش و طرح و رنگ های آنها به راحتی می توان فهمید که این دنیا بسیار جذاب تر، شاداب تر و پر کشش تر از دنیای بزرگ تر هاست چون به شدت می توان از طرح ها و مدل هایی متنوع تر برای دنیای شاد کودکان استفاده کرد، تقریباً آن حد و مرز سخت دنیای بزرگ ترها اینجا وجود ندارد.

انواع تیشرت فانتزی، تیشـرت عروسکی، تی شرت ساده، تیشـرت ورزشی و خلاصه هزاران طرح و رنگ شاد و کودکانه موجود است که هر کدام از آنها می توانند در صدها سایز و البته طرح و رنگ متنوع تولید شوند که هم اکنون نیز این چنین شده است.

اینجا نیز حضور برندهای مطرح و قدرتمند تولید پوشاک جهان به شدت لمس می شود تا جایی که به خوبی توانسته اند این دنیای کودکانه را قبضه کنند! برندهایی مانند «السی وایکیکی» (LC Waikiki) به عنوان یک برند قدرتمند که ابتدا در فرانسه تاسیس و سپس توسط ترک ها خریداری و به بلوغ فعلی رسید، توانسته در طول فعالیت ۴۳ سالۀ خود از سال ۱۹۸۵ به بهترین شکل ممکن در دنیای زیبای کودکانه قدم بردارد و بهترین طرح های تیشرت کودکانه را طراحی، تولید و عرضه نماید.

دنیای پر کشش و البته جادویی تیشرت ها آنچنان جذاب و مهم است که هیچ برند مطرحی در زمینۀ پوشاک نخواهد توانست از آن چشم پوشی نماید؛ دنیایی سرشار از طرح و رنگ و مدل های ناب و البته عجیب و غریب.

فروشگاه اینترنتی جانلوئیجی

تیشرت این پوشاک جادویی!

3.9 (78.15%) 54 رای

تیشرت - تی شرت
تیشرت - تی شرت

نظرات

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

error: هشدار: کپی برداری از محتوای سایت غیرقانونی میباشد !!