The premier destination for premium products

معیارهای انتخاب یک تیشرت مردانه مناسب و جذاب

تیشرت مردانه 

دنیای جذاب و رنگارنگ لباسها سرشار از طرح  و مدل های متنوعی ست که پاسخگوی هر سلیقه ایست. امروزه دیگر کسی نمی تواند ادعا کند لباس های موجود در فروشگاه ها آن چیزی نیست که او می خواهد، زیرا تعدّد طرح و نقش ها آنچنان زیاد شده که هر فردی می تواند برای انتخاب، دهها گزینه داشته باشد. در دنیای تیشرت ها هم دقیقاً همین روال جریان دارد به ویژه تیشرت مردانه و طرح های بینظیر آن.

مردها به سبب فعالیت های اجتماعی و بیرون بودن از محیط منزل، نیاز به انواع پوشاک در طرح های مختلف دارند تا هم از نظر روحیاتِ خودشان دچار نوعی سرزندگی  و احساس خوب باشند و هم در طرف مقابل و اطرافیان این حس خوب را ایجاد نمایند. تی شرت ها می توانند در این امر و موفق شدن در آن به شدت یاری رسان باشند، به ویژه که امروزه هزاران طرح و رنگ تیشرت مردانه نیز برای انتخاب و پوشیدن موجود است.

بیشتر بخوانید: تی شرت پوششی برای تمام فصول

بیشتر بخوانید: تیشرت این پوشاک جادویی!

 

و اما در انتخاب یک تیشرت مردانه خوب و جذاب چه معیارهایی را باید رعایت کرد و اصولاً این انتخاب تا چه اندازه می تواند در موفقیت های فردی و اجتماعی آقایان موثر باشد؟

برای پاسخ به این سوال مهم در ادامه با ما همراه باشید:

 

دقت در انتخاب رنگ تیشرت مردانه

رنگ ها اولین عامل موثر در بیننده هستند، سپس طرح و نقش هستند که تاثیر خود را خواهند گذاشت. رنگ زمینه می تواند مانند یک عامل انتحاری عمل کرده و آنچنان تاثیر ناگهانی در طرف مقابل داشته باشد که حتی نوع نگاه او را نسبت به شما تغییر دهد. در زمان انتخاب تیشرت مردانه ابتدا به رنگ زمینه و تاثیر آن در مناسبات اجتماعی خود توجه کنید تا با روحیات شما سازگار بوده و همچنین تاثیر مثبتی در اطرافیان داشته باشد.

شاید به دفعات برای شما پیش آمده باشد که روزی لباسی به تن کرده باشید که رنگ آن تاثیر منفی بر رفتار و حس و حال شما گذاشته است، این همان تاثیر رنگ لباس شما بر روی خلقیات و رفتارهای شماست، به این نکته به شدت توجه کنید.

 

تیشرت مردانه سه بعدی را فراموش نکنید

می توانید در صورت تمایل یکی از طرح های جذاب و جدیدِ تی شرت های سه بعدی را که بسیار جذاب و دوست داشتنی هستند در زمان خرید انتخاب کنید. این تیشرت ها که قیمت نسبتاً مناسبی هم دارند چند سالی ست روانۀ بازار شده و استقبال مناسبی هم از آن شده است.

البته تیشرت مردانه سه بعدی، بیشتر برای محافل و مجالس کاملاً جوانانه و خودمانی یا تفریحات و گشت وگذارهای شاد و دورهمی مناسب است. چنین ظاهر جذابی می تواند به عنوان برگ برندۀ آقایان در برابر خانمها باشد!

 

طرح درج شده بر روی تیشرت مردانه

طرح های چاپ شده بر روی تیشرت مردانه می تواند تا حد زیادی نشان دهندۀ خلقیات و علاقمندی های فردی باشد که آن تی شرت را به تن کرده است. به عنوان مثال تیشرتی با تصویری از اسپایدرمن قاعدتاً برای جوانی ۴۰ ساله مناسب نیست و شاید سبب عکس العمل های عجیب از سمت اطرافیان شود اما اگر همین تیشرت مردانه توسط جوانی ۲۰ ساله به تن شود، حتماً کاملاً عادی به نظر خواهد رسید.

در انتخاب طرح روی تیشرت مردانه با تمام وجود دقت کنید، چون قرار است با پوشیدن این تی شرت تا حد زیادی خود را به دیگران معرفی کنید!

 

فروشگاه اینترنتی جانلوئیجی

نویسنده: طیب عالی

معیارهای انتخاب یک تیشرت مردانه مناسب و جذاب
3.7 (74.74%) 38 رای

نظرات

Leave a reply

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

error: هشدار: کپی برداری از محتوای سایت غیرقانونی میباشد !!